Hakkımızda

Firmamızın ürettiği DMS Otomotiv Bayileri yönetim Sistemi Yazılımımız Türkiye Geneline yayılmış olan Otomotiv Firmalarının Bayi Yönetim Sistemi Desteğini kapsayacak şekildedir. Servis, Satış, Yedek Parça ve Cari modülleri ve Distribütör ile Bayi arasında online iletişim sağlama modülleri ile sektörde lider olma özelliğindedir.

DMS Yazılımımız sektörde aşağıdaki Otomotiv Firmalarında güncel olarak kullanılmaktadır:

Honda Türkiye, TEMSA Motorlu Araçlar, TEMSA Ulaşım Araçları, Suzuki Motorlu Araçlar, Doğan Trend Otomotiv, MAZDA Türkiye.

 

Recall Tahsilat Yönetimi Sistemi 2014 yılından beri Varlık Yönetim Şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Bu özelliğiyle Recall sektöründe kendi alanında lider bir yazılımdır. Güçlü Satış sonrası ekibi ile 7/24 desteğe sahiptir. Güçlü Yazılım geliştirme ekibi sayesinde mevzuata, teknolojiye ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sürekli güncellenmektedir. 7 farklı Varlık Yönetimi şirketinde kullanılan tek yazılımdır. Recall kullanan Varlık Yönetim Şirketleri;

Sümer Varlık Yönetim A.Ş., Denge Varlık Yönetim A.Ş., Emir Varlık Yönetim A.Ş., Mega Varlık Yönetim A.Ş., Doğru Varlık Yönetimi A.Ş , Ortak Varlık Yönetim A.Ş.

Ekibimizdeki bilgi birikimi ve deneyimleri yeni Kurumsal Firmalara da aktarabilmek en büyük hedefimizdir. Şirketimiz kendi konularında deneyimli ve uzman ekibi ile sizlere profesyonel çözümler üretmek için her zaman yanınızdadır.

 

Misyonumuz: Müşteri odaklı yaklaşımımız, firmalara özel çözümlerimiz, etkili ve verimli çalışmalarımızla müşterilermize, çalışanlarımıza ve İş Ortaklarımıza değer katmak ve bu değeri sürdürmek.

 

Vizyonumuz: Müşterilerine saygılı, Türkiye’de saygın olarak belirlenen Alga; Yenilikçi ürünlerle en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, Kurumsal sorumluluk bilinci ile müşterilerinin ve kendisinin geleceğine yatırım yapan, Ürünlerinin Türkiye ve çevre ülkelerde kullanılabilecek şekilde üretilmesini hedeflemektedir.

 

Değerlerimiz: Doğruluk, dürüstlük, müşteri odaklı çözümler sunmak ve yenilikleri takip ederek kendimizi sürekli güncel tutmak